На Запоріжжі зареєстрували 41 випадок захворювання кишковими інфекціями

З 28 серпня по 4 вересня у Запорізькій області зареєстрували 41 випадок захворювання гострими кишковими інфекціями (ГКІ). Це на 20,6% вище показників минулого тижня.

Про це звітує Запорізький обласний лабораторний центр.

34,1% хворих – діти. Двоє з них були в організованих групах.

92,7% випадків гострі кишкові інфекції передалися через продукти харчування, які в 28,9% випадків купувалися у місцях стихійної торгівлі.

Всього за минулий тиждень фахівці лабораторного центру зафіксували 254 випадки інфекційних захворювань. За звітний період на холеру обстежили 48 осіб – холерний вібріон від людей не виділено. Також в лабцентрі повідомили, що з початку 2020 року в лікувально-профілактичні заклади міста звернулося 536 осіб зі скаргами на укуси кліщів.

Нагадаємо, за останню добу в області зареєстровано 50 нових  випадків  захворювання на COVID-19. Зареєстровано 2 летальних випадки (м. Запоріжжя, чоловік 93 роки, жінка 62 роки, відносились до групи ризику – мали хронічну серцево-судинну патологію).

Сообщение На Запоріжжі зареєстрували 41 випадок захворювання кишковими інфекціями появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-zareiestruvali-41-vipadok-zahvorjuvannja-kishkovimi-infekcijami.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top