На Запоріжжі зловмисники-«металісти» пошкодили високовольтні електроопори

“Металісти”, які промишляють розкраданням металу, порушують цілісність конструкцій опор високовольтних ліній електропередач. А це ставить під загрозу не тільки енергопостачання регіону, але також життя і здоров’я місцевих жителів.

Як зазначив директор з корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» Віталій Власюк, нещодавно зафіксували черговий випадок крадіжки майна енергокомпанії. Під час планового огляду високовольтної лінії електропередачі в районі сіл Лежине та Новоолександрівка енергетики помітили відсутність 87 кутників з металевих опор.

“На щастя, цього разу надзвичайної ситуації вдалося уникнути – наші фахівці вчасно виявили пошкодження, завдані діями крадіїв, та відновили електроопори. Також, завдяки допомозі місцевих мешканців, наша служба корпоративної безпеки спільно із правоохоронними органами встановила осіб, що підозрюються у скоєнні цієї крадіжки”, – повідомив Віталій Власюк.

Також компанія звернулась до запоріжців з проханням реагувати на подібні ситуації. Відрізнити персонал енергокомпанії від сторонніх осіб нескладно – всі технічні працівники «Запоріжжяобленерго» під час виконання робіт обов’язково вдягнені у спецодяг із логотипом та назвою компанії, так само логотипом позначений і весь спецтранспорт Товариства.

Тож якщо ви бачите, як невідомі особи пораються біля електроопори або намагаються проникнути до трансформаторної підстанції, повідомте про це правоохоронні органи або зателефонуйте до ПАТ «Запоріжжяобленерго»:

на гарячу лінію служби корпоративної безпеки за номером (061) 225-36-02до кол-центру, телефон 0-800-304-502.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizhzhi-zlovmisniki-poshkodili-visokovoltni-elektroopori/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizhzhi-zlovmisniki-poshkodili-visokovoltni-elektroopori

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top