На Запоріжжі ЗСУ ліквідували начальника штабу армії росії

У Запорізькій області загинув начальник штабу 35-ї загальновійськової армії ЗС РФ генерал-майор Сергій Горячов. Про це написав російський «воєнкор» Юрій Котенок у себе в Телеграм.

Окупант, за його словами, загинув унаслідок ракетної атаки.

Раніше Горячов очолював російський контингент у Придністров’ї, командував 201-ю військовою базою в Таджикистані, а також навчальним центром у Хабаровську.

На війну проти України він пішов у званні полковника командиром 5-ї окремої танкової бригади. У «СВО» дослужився до генерала і посади заступника командувача 35-ї загальновійськової армії, де був призначений начальником штабу армії.

«Армія втратила одного з найяскравіших і найефективніших воєначальників, який поєднував у собі найвищий професіоналізм з особистою мужністю», — сумує з приводу загибелі VIP-окупанта Котенок.

Нагадаємо, 24 лютого 2022 року запорізькі чиновники оприлюднили на своєму сайті документ з повним переліком адрес, за якими містяни можуть знайти укриття цивільного захисту. Згідно з документом, на території міста налічується близько 2000 стаціонарних сховищ. От тільки це — лише теоретично. Відвертим шоком стало нещодавнє викриття силовиками халатності чиновників: Запорізька обласна прокуратура опублікувала фотодокази того, що посадовці навіть через рік війни не можуть або не хочуть відремонтувати місцеві бомбосховища.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-zsu-likviduvaly-nachalnyka-shtabu-armii-rosii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top