На Запоріжжі ЗСУ переходять від оборони до наступальних дій

Командир підрозділу «Азов» Родіон Кудряшов розповів, що ворогу не вдається здійснювати прориви на Запорізькому напрямку

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Еспресо».

«У Запорізькій області ми переходимо з активної оборони до наступальних дій. Ми просуваємо передові позиції й тиснемо ворога якомога далі. Противник обстрілює мирні села, які знаходяться на передовій. Ворогу не вдається здійснювати прориви на нашому напрямку», — зауважив Кудряшов.

Також командир підрозділу «Азов» додав, що ведуться позиційні бої.

«Лінія фронту вирівнюється та стає схожа на позиційну війну. В найближчі тижні командири планують ламати супротивника. Ініціативні групи будуть провокувати ворога, виявляти вогневі точки та пригнічувати їх. Важливо проявляти ініціативу, забирати динаміку, тиснути на противника по всій лінії зіткнення і рухатися вперед», — наголосив Кудряшов.

Як раніше повідомляв «Форпост», міський голова Мелітополя Іван Федоров заявив, що українські військові наблизились до кордонів Херсону, а на Запорізькому напрямку посунули линію фронту на 10 км південніше.

«На сьогодні Збройні сили України суттєво просунулись і вже перебувають  на кордонах Херсону. І я впевнений, що в найближчий час, у найближчі тижні місто Херсон буде звільнено нашими героїчними військовими.

Така ж ситуація у напрямку міста Мелітополь. Уже більш як на 10 кілометрів просунулися від Запоріжжя у напрямку Мелітополя наші Збройні сили», — повідомив посадовець.

Іван Федора сподівається, що західна зброя допоможе Україні деокупувати захоплені росіянами території.

Источник: https://forpost.media/vijna/na-zaporizhzhi-zsu-perekhodiat-vid-oborony-do-nastupalnykh-diy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top