На Запоріжжі ЗСУ завдали російським окупантам втрат

Бійці ЗСУ продовжують завдавати на території Запорізького краю російським нацистам втрат особового складу їх армії, зброї, техніки та боєприпасів.

У своєму іронічному стилі про те, як минула доба на Запоріжжі розповів у черговому випуску «Жмурінформбюро» кіборг Кирило Недря.

«В козацьких степах обійшлося все дуже точково. За Василівкою «приход» піймала група окремих потєряшек, які, видно, дуже шукали дємбєля. Саме собою знайшли. А ще по пакету.
Під Гуляйполем і Оріховом — позиції чортів. Без зайвого пафосу, але цілком рутинне жмуріння.
Михайлівка — точково», — вчергове поглузував з росіян Кирило Недря.

Як повідомляв раніше «Форпост», партизани на окупованих територіях Запорізької області передали Збройним силам координати російського складу з боєприпасами – ЗСУ ліквідували ціль.

Як повідомила пресслужба Центру національного спротиву, Збройні сили України завдали артилерійського удару по складу боєприпасів росіян біля одного з тимчасово окупованих населених пунктів у Запорізькій області. ЦНС повідомляє, що саме інформація від місцевого підпілля допомогла дізнатися про розгортання складу та скоригувала удар по ворогу.

«Вкотре наголошуємо, партизанщина – це не лише акції прямої дії з підриву військової техніки ворога та ліквідації його особового складу. Інформація про розміщення та пресування ворога, корегування ударів артилерії, ненасильницький спротив – це все те, що може робити кожен, і таким чином наближати нашу перемогу», — йдеться у повідомленні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-zsu-zavdaly-rosiyskym-okupantam-vtrat.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top