На Запоріжжя завезли партію кадирівців для нагляду за «чмобіками»

Після призначення нового «смотрящего» на тимчасово окуповану територію Запорізької області завезли чергову партію кадирівців. Вони зайняли блокпости від Мелітополя до Василівки, агресивно поводяться на дорогах, погрожують цивільним.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

«Якщо раніше ці «тік-ток-воїни» в основному мародерили підприємства та залякували місцеве населення, то тепер мають ще одну важливу задачу: контролювати мобілізованих, які абсолютно неадекватні, непрогнозовані й можуть розбігтися в будь-яку мить. Адже окупанти та колаборанти на Запоріжжі почуваються зовсім некомфортно, бо бавовна розцвітає навіть в глибокому тилу», — зазначив Іван Федоров.

Як раніше повідомляв «Форпост», кадирівці не йдуть воювати на передову, а лише займаються зачистками та терором на вже окупованих територіях. Головним завданням чеченського батальйону є проведення зачисток, оскільки кадирівці не мають реального бойового досвіду і «відзначилися» лише терором мирного населення Чечні.

Нагадаємо, у зв’язку з переповненням лікувальних закладів та моргів у місті Мелітополь російські загарбники перевозять трупи та евакуюють поранених військовослужбовців до тимчасово окупованого Криму.

Для поповнення поточних втрат загарбники змушені доукомплектовувати командну ланку оперативно-тактичного рівня офіцерами-пенсіонерами, звільненими в запас, та, навіть, офіцерами у відставці. Їх направляють у район ведення бойових дій. Про це повідомляв Генеральний штаб ЗСУ.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhia-zavezly-partiiu-kadyrivtsiv-dlia-nahliadu-za-chmobikamy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top