На запорізькі курорти прибули десятки правоохоронців: що трапилося

Як повідомляють у обласному управлінні Нацполіції та у прес-службі НГУ у Запорізькій області, бійці різних підрозділів будуть нести службу на азовських курортах протягом усього літа. Вчора, 10 червня, до місцевих управлінь поліції прибули понад 100 правоохоронців та близько 70 нацгвардійців. І протягом найближчих місяців, у розпал курортного сезону, вони будуть охороняти порядок у населених пунктах, оперативно реагувати на звернення громадян про будь-які порушення, як адміністративні, так і кримінальні.

Нагадаємо, на суттєве підсилення охорони порядку у курортних містах пішли через гостру криміногенну обстановку, яка у туристичний сезон зростає у кілька разів. Аби попереджати правопорушення та шукати і затримувати злодіїв, до берега Азовського моря вирішили відправити більше правоохоронців. Заради цього ж навіть відкрили поліцейські пункти прямо на пляжі у Кирилівці.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizki-kurorti-pribuli-desjatki-pravoohoronciv-shho-trapilosja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizki-kurorti-pribuli-desjatki-pravoohoronciv-shho-trapilosja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top