На запорізьких пляжах знайшли у воді кишкову паличку та холероподібні вібріони

У Запорізькому обласному центі контролю та профілактики хвороб МОЗ України» відібрали  проби води та піску на пляжах  «Центральний», «Правобережний», по вул. Л. Шмідта; у зоні відпочинку Комунарського району та інших зонах

Про це повідомили в пресслужбі центру контролю та профілактики хвороб, передає 061.

За результатами досліджень в пробах річкової води на мікробіологічні показники зареєстровано перевищення нормативів на пляжі  «Правобережному», у зоні відпочинку «Хвиля», на Гребному каналі   за показником лактозопозитивні кишкові палички (ЛКП). На пляжах  «Правобережному» та по вул. Л. Шмідта; виявлено холероподібний вібріон. При заковтуванні забрудненої вібріонами води поверхневих водойм під час купання або при використанні такої води для миття посуду, овочів, фруктів можуть з’явитися симптоми гострої кишкової інфекції.

У пробах річкової води на санітарно-хімічні показники зареєстровано  перевищення нормативів за показником забарвлення на пляжі «Центральний», права та ліва сторона; пляжі «Правобережному», готель «Водограй», на зоні відпочинку Хвиля; за показниками забарвлення, рН (водневий показник) на пляжі по вул. Л. Шмідта (пляж на Кічкасі), Гребному каналі.

У пробах піску на мікробіологічні показники зареєстровано перевищення за вмістом кишкової палички на пляжі по вул. Л. Шмідта.

Фахівці закликають запоріжців і гостей міста прислухатися до їхніх порад, бути відповідальними та утриматися від купання в річці Дніпро та інших водоймах.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, у Запоріжжі купання на міських пляжах залишається під забороною.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3789533/na-zaporizkih-plazah-znajsli-u-vodi-kiskovu-palicku-ta-holeropodibni-vibrioni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top