На запорізькому курорті відпочивальників “атакують” морські блохи

Наразі відзначають, що медуз в морі практично немає, якщо і зустрічаються, то невеликі. Втім, псують відпочинок інші морські «мешканці» – морські блохи. Очевидці зафільмували чималу кількість цих ракоподібних. Відео опублікував “РІА-Мелітополь”. Як зазначає видання, їх розміри вражають. Більш того, не так вже вони й нешкідливі. Після болючих укусів, у деяких розвиваються симптоми алергії.

Варто зазначити, морські блохи – це одні з найпоширеніших м’ясоїдних ракоподібних. Розміри ракоподібних — 0,5-25 сантиметрів, тіло у більшості сплюснуте з боків, коричневого коьору. Вони зустрічаються в морях та океанах по всьому світу. Вони харчуються рештками риб і крабів, морськими хробаками, а також паразитують на живій рибі.

Морські блохи активні здебільшого вночі. Більшу частину дня вони перебувають в береговому піску. Там вони чекають припливу, з яким на берег хвилі приносять їхню їжу.

У цілому хвилюватися не варто. Зазвичай на пляжах дуже багато маленьких ракоподібних, а випадки укусів не часті. Проте, нині відпочивальники все частіше скаржаться на алергію від укусів цих морських “мешканців”.

Нагадаємо, «Обережно, комарі» — саме такої таблички сьогодні не вистачає на в’їзді до Бердянська. Комарі буквально заполонили вулиці, площі, парки та пляжі курортного міста.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizkomu-kurorti-vidpochivalnikiv-atakujut-morski-blohi-hto-voni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizkomu-kurorti-vidpochivalnikiv-atakujut-morski-blohi-hto-voni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top