На запорізькому курорті з’явилось 9 нових веб-камер

Раніше трансляції тут велися в основному з міських пляжів, але тепер в об’єктив веб-камер потрапили популярні серед городян і відпочивальників фотозони, житлові райони міста, а також знакові для Бердянська архітектурні об’єкти і споруди.

В об’єктив нових веб-камер потрапили Бердянський Верхній маяк і морський торговельний порт, знаменита ротонда, Ботієвська ВЕС, острів Дзендзик, а також пляжі Бердянської коси.

Найцікавіші з нових камер встановлено на Приморській площі і в мікрорайоні АЗМОЛ. Так, об’єктив однією з камер спрямований в бік Бердянської затоки і охоплює альтанку “Бердянськ” і міську концертну сцену. Друга і третя камери розташовані в найвищій частині міста і транслюють вид на Верхній Бердянський маяк, а також забезпечують панорамний вид на місто і морський порт.

Додатково була запущена панорамна веб-камера, встановлена на будівлі міського РАГСу, і 5 веб-камер з видами на острів Дзендзик і пляжі готелів “Summer Hotel”, “Лоцман”, “Аркада” і “Амальтея”. Всього на даний момент мережа веб-камер включає 18 точок трансляції, які доступні на сайті berd.ua.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/na-zaporizkomu-kurorti-z-javilos-9-novih-veb-kamer/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=na-zaporizkomu-kurorti-z-javilos-9-novih-veb-kamer

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top