На Запорізькому напрямку ЗСУ влаштували погані дні для російських танкістів та їхньої піхоти (ВІДЕО, КАРТА)

Ударні БПЛА відіграють все більшу роль у знищенні ворожої техніки та особового складу, зокрема на Запорізькому напрямку.

Як інформує Акцент, українські військові опублікували кілька відео успішного знищення ворожої техніки та піхоти на Запорізькому напрямку, зокрема в районі Роботиного.

Так, успішними діями відзначилися бійці підрозділу ударних БПЛА Sky Hunters 65-ї окремої механізованої бригади, що діє на Роботинському виступі, а також суміжних підрозділів ОК “Захід”. На відео — ефектне знищення танку та піхоти росіян.

Також опубліковано свіже відео знищення ворожої БМД-4 поблизу Вербового. Після ураження машини десантників, піхоту вже добили скидами з “весільних” мавіків.

Водночас за даними ранкового зведення Генерального штабу ЗСУ, на Запорізькому напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

Останнє невелике просування росіян фіксувалося кілька днів тому поблизу Вербового. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Останнє просування росіян було зафіксовано близько 5 днів тому. В останні дні штурмів поменшало Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/na-zaporizkomu-napryamku-zsu-vlashtuvali-pogani-dni-dlya-rosijskih-tankistiv-ta-yihnoyi-pihoti-video-karta/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top