На запорізькому залізничному вокзалі встановили унікальне обладнання — фото

На залізничному вокзалі у Запоріжжі з’явився автоматичний дефібрилятор

Укрзалізниця продовжує розширювати мережу автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) на своїх об‘єктах. Оди з них встановили на залізничному вокзалі «Запоріжжя-1». Також такіпристорї з’явилися на вокзалах в Харкові, Одесі, Львові, Ужгороді, Дніпрі та Києві. Співробітники вокзалів вже пройшли навчання та вміють користуватися пристроями.

дефібрилятор на вокзалі

Наявність такого пристрою значно підвищує можливість врятувати людину під час зупинки серця до приїзду швидкої допомоги. Так, дефібрилятор, встановлений на Центральному залізничному вокзалі Києва, врятував життя пасажиру під час евакуації на початку війни. Про це повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці».

Найближчим часом дефібрилятори з’являться ще на 44 вокзалах по всій Україні.

дефібрилятор на вокзалі

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що Запорізька обласна лікарня отримала мобільний пристрій для видалення уламків. Такий пристрій досить зручний у використанні, оскільки він є компактним, та дозволяє надавати екстрену допомогу навіть в польових умовах.

Окрім магнітного стилуса, волонтери передали Запорізькій обласній лікарні укомплектовані аптечки, які дозволять лікарям вчасно надавати допомогу нужденним пацієнтам.

Читайте також: Запорізькі лікарі врятували жінку, у якої відкрилася сильна кровотеча

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

Сообщение На запорізькому залізничному вокзалі встановили унікальне обладнання — фото появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/na-zaporizkomu-zaliznichnomu-vokzali-vstanovili-unikalne-obladnannya-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top