На засіданні ВР не внесли постанову щодо відкликання Мар’яни Безуглої з оборонного комітету: що пояснив Стефанчук

«На засіданні Верховної Ради не було винесено постанову щодо відкликання депутатки від фракції «Слуга народу» Мар’яни Безуглої з посади заступниці голови комітету з питань національної безпеки. Це призвело до справжнього скандалу у залі.

Про це повідомила у Telegram депутатка Ірина Геращенко.

«Стефанчук відмовився винести на пленарне засідання постанову про відкликання Безуглої з посади заступниці голови комітету нацбезпеки і оборони.

Від «ЄС» озвучила цю вимогу в залі, але Стефанчук побоявся виносити на сесію. Отже, в порядку денному цієї постанови немає.

Це сигнал, що Банкова дала по рукам слугам і Марʼяну чіпати ніззя».

Коментуючи ситуацію журналістам «Інтерфакс-Україна», голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук сказав наступне:

«Порядок денний кожного пленарного засідання формує погоджувальна рада. Колективно. Представниками кожної фракції. Голова Верховної Ради України не бере участі в цих голосуваннях. Сьогодні (10 січня — ІФ-У) на засіданні погоджувальної ради жодна з фракцій не поставила питання про внесення до порядку денного постанови. Тому коли на погоджувальній раді буде ухвалено рішення внести це або будь-яке інше питання до порядку денного, його буде винесено на розгляд. Тільки так».

У той же час Стефанчук підкреслив, що незважаючи на «своє ставлення до пані Мар’яни», яка систематично критикує його у соціальних мережах, він зобов’язаний діяти виключно «згідно з правилами, межами і методами, визначеними регламентом Верховної Ради». Він також зауважив, що питання можливого відкликання Безуглої з посади в комітеті не може бути вирішене шляхом криків, блокуванням трибуни чи політичними гаслами.

Одночасно Стефанчук очікує висловлення позиції від фракції «Слуга народу» з цього питання, оскільки Безугла є представницею цієї політичної сили у Верховній Раді України.

Источник: https://forpost.media/novosti/na-zasidanni-vr-ne-vnesly-postanovu-shchodo-vidklykannia-mar-iany-bezuhloi-z-oboronnoho-komitetu-shcho-poiasnyv-stefanchuk.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top