На “ЗНТУ-ЗАБ” чекала перша гра 1/4-ї Кубка України проти “Одеси”

Проте, гра за бронзу втомила “ЗАБівців”, і матч вони почали не в найкращій формі. З перших хвилин гості повели у рахунку і досить непогано відпрацьовували в захисті, не даючи можливості господарям розгулятися поблизу своїх воріт. Але настирливість “ЗАБу” почала брати гору. Спочатку штрафний у виконанні Євгена Жука…

…а потім ще й кілька результативний атак Ігоря Скиби швидко встановили рівновагу у матчі — 10:10. Перший тайм добігав кінця, а команди продовжували йти м’яч у м’яч, тримаючи у напрузі усіх присутніх. На перерву команди відправилися з мінімальною перевагою на користь “ЗНТУ-ЗАБ” 15:14.

У другому таймі фортуна перейшла на бік запорізької команди і на 42-ій хвилині різниця між суперниками була 4 пункти. Здавалося б, гості зараз опустять руки і віддадуть перемогу, але одесити проявили характер і наприкінці матчу на подив усім зрівняли рахунок — 29:29.

Тепер на підопічних Ростислава Ланевича чекають дві поспіль виїзні гри проти Одеси. 24 квітня у межах 31-го туру Суперліги, а 25 запланована повторна гра за вихід у півфінал Кубка України.