НАБУ і САП провели обшуки в компаніях брата Ростислава Шурми

НАБУ і САП здійснили низку обшуків у справі про ймовірні зловживання або заволодіння коштами державного підприємства «Гарантований покупець», сплаченими сонячним електростанціям в окупації, які працюють в несинхронному режимі з об’єднаною енергосистемою України з липня 2022 року.

Про це повідомляє журналіст Олег Новіков у своєму телеграм-каналі.

За його словами, йшлося про СЕС в Запорізькій області, власниками яких є компанії ТОВ «Відновлювальна енергія Запоріжжя», ТОВ «КД Енерджі 2», ПП «Нацпрод», ТОВ «Грін Енерджі Токмак» і ТОВ «Грандпауєр ЛЛС». Ними володіє брат заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми Олег та його колишній підлеглий. Загальна сума сплат становила 320 млн грн.

«Детективи обшукали житло головного бухгалтера ТОВ «КД Енерджі 2» та ПП «Нацпрод Наталії Баженової, начальника відділу операційних рахунків комерційного обліку «Укренерго» Дениса Шарова, директора з комерційного обліку «Укренерго» Олександра Карпенка та інших. На телефонах та ноутбуках детективи НАБУ виявили інформацію щодо обставин справи. Зокрема, листування щодо несинхронної роботи вказаних СЕС, акти перевірки НКРЕКП тощо», — додав Новіков.

Нагадаємо, сонячні станції, які зараз знаходяться під тимчасовою окупацією росіян, отримували оплату за «зеленим тарифом» до літа 2023 року. Хоча, ймовірно, вони не мали зв’язку з об’єднаною енергосистемою України. Співвласником цих станцій є близьке оточення заступника керівника ОП Ростислава Шурми.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/nabu-i-sap-provely-obshuky-v-kompaniiakh-brata-rostyslava-shurmy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top