Нацисти обстріляли лікарню Запоріжжя та СТО. Фото

Учора ввечері та сьогодні вранці військові нацистької армії рф двічі атакували передмістя Запоріжжя.

«Пошкоджень зазнали об’єкти цивільної інфраструктури. На щастя, постраждалих немає. Відлуння цих вибухів було чутно і в Запоріжжі. У самому ж місті минула ніч пройшла без надзвичайних ситуацій», — повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

«Після нападу на лікарню ворог зруйнував СТО», — додав очільник Запорізької ОВА Олександр Старух…

Нагадаємо, під час обшуків в сумочці у директорки департаменту культури і туризму Запорізької міськради Катерини Сімонової знайшли порошкоподібну речовину.

Як вже повідомляв «Форпост», 30 серпня у запорізьких чиновників, які мають відношення до Гуманітарного штабу, детективи НАБУ провели обшуки. Серед фігурантів обшуку є заступниця голови ОДА Злата Некрасова, депутат обласної ради Віктор Щербина, а також Катерина Сімонова. Некрасова та Щербина не змогли розчулити суддів та повернути особисті IPhone, які у них вилучили під час обшуків. Катерина Сімонова також спробувала забрати з-під арешту свої речі, але і до неї фортуна повернулася іншим боком.

Згідно із базою “Судової влади України”, заявницею на повернення майна у справі №991/3713/22 є саме пані Сімонова.

Судовий реєстр розповідає нам, що у Катерини вилучили iPhone 13 Pro, в якому слідчі у месенджері WhatsApp знайшли чат, присвячений діяльності Гуманітарного штабу і зберіганню, переміщенню та розподілу гуманітарної допомоги. Мобільний телефон у Сімонової забрали, але віддали сім-карту Vodafone.

Далі цікавіше: серед особистих речей в сумочці пані Сімонової знайшли рожеву косметичку. Здавалося б, нічого дивного, але в самій косметичці слідчі виявили “дев`ять прозорих поліетиленових пакетиків із залишками порошкоподібної речовини білого кольору та один прозорий поліетиленовий пакетик з порошкоподібною речовиною білого кольору”. Там же лежали скручені купюри – 100 євро та 1000 угорських форинтів. В судовому реєстрі купюри назвали “пристосованими для інтерназального вживання наркотичних речовин”. Сама чиновниця підтвердила детективам, що сумка, в якій лежала косметичка, належить їй, а ось сама косметичка та речі в ній – ні.

iPhone 13 Pro, купюри та порошкоподібні речовини визнали речовими доказами у кримінальному провадженні та вилучили. Мобільному телефону слідчі проводять комп`ютерно-технічну експертизу, а банкнотам – комплексну судову дактилоскопічну та молекулярно-генетичну експертизу.

Источник: https://forpost.media/novosti/natsysty-obstrilialy-likarniu-zaporizhzhia-ta-sto-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top