Найчастіші причини чому не закривається вікно ПВХ

На щастя, існують деякі поширені несправності, які ми бачимо у всіх типах вікон. Досвід показує, вони виправляються за дуже короткий проміжок часу, повертаючи до функціонування елементи, потрібні для злагодженої роботи.

1. Петлі вийшли з ладу

Петлі витримують інтенсивне використання, постійне відкриття та закриття незліченну кількість разів. Крім того, мінлива погода завдає їм неприємностей. Приміром, сильний вітер змушує їх плескати, заклинювати та згинатися.

Хороша новина в тому, що незалежно від пошкоджень, самі петлі можна замінити. Нині доступний великий асортимент віконних петель. Тому їх заміна є найбільш економічним ефективним рішенням.

2. Вікно не прямокутне

Одним із ключових факторів довговічності та працездатності вікна, взагалі-то і дверей також, є його рівень та площа всередині рами. Неякісно встановлені, тобто в яких скло розташоване не під прямим кутом, можуть призвести до швидкого зношування механічних частин. Крім того, на цей дефект треба звернути увагу при протягах у вікнах.

Для налагодження відрегулюйте фурнітуру. В багатьох випадках потрібно перепакувати скло, щоб воно утримувало квадратну стулку на рамі.

Важливо враховувати, такий ремонт потребує чіткого розуміння вікон ПВХ та певних навичок, тому рекомендується доручити роботу досвідченому сервісному інженеру. Зв’язатися зі спеціалістом ви можете вже зараз: https://remontokna.kiev.ua/index.php/uk/.

3. Механізм блокування вийшов із ладу

Сама конструкція має три частини: ручку, редуктор та приводну шестерну. Ручка керує коробкою передач, яка, своєю чергою, приводить у дію приводний механізм, дозволяючи процес замикання або відмикання.

Якщо ви виявите, що не відбувається блокування, то, швидше за все, справа в блоку коробки. Однак, навіть коли сам замок цілий, приводна шестерня чи опори може бути відрегульована неправильно.

Чи можна відремонтувати зламаний замок на вікні ПВХ?

Бувають різні типи замків залежно від віку, виробника та розташування вікна. До них відносяться шпінгалетні, із засувками та багатозапірні.

Зазвичай, усунення проблеми починається з отримання доступу до самої рами. Редуктор замикання у більшості випадків захований усередині. Після цього необхідно дібратися до ушкодженого механізму та видалити його. Тепер залишається визначити відповідний тип, аби підібрати правильну заміну. Потім встановлюється змінна система, яка відповідає профілю внутрішніх частин віконної рами. Нарешті, повторно прикріплюється нова або наявна ручка. Після завершення роботи всі процеси будуть повністю у робочому стані.

Це може займати приблизно від 15 до 45 хвилин. Хоча на час виконання впливає матеріал, знаходження та положення, в якому він зламався (відкрито чи закрито). Щоб дізнатися ціни, відвідайте наш сайт https://remontokna.kiev.ua/index.php/remont-okon/metalloplastikovykh .

Насамкінець, заміна тільки несправного віконного замку — це швидко та економічно вигідно. Загалом, розглядаючи пошкодження, варто вивчити можливість ремонту. Адже неполадки зовсім не повідомляють про необхідність прощатися з вікном. Воно може прослужити довго. Але окремі компоненти служать набагато менше, особливо при інтенсивному експлуатуванні.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/najchastishi-prichini-chomu-ne-zakrivayetsya-vikno-pvh/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top