Найкращі працівники комбінату «Запоріжсталь» отримали нагороди на честь 87-річчя підприємства

Керівництво комбінату «Запоріжсталь» вручило нагороди найкращим співробітникам

У понеділок, 16 листопада, комбінату «Запоріжсталь» виповниться 87 років. На сьогодні це один із найбільших заводів в Європі, який входить у трійку лідерів гірничо-металургійного комплексу України. А завдяки стабільній роботі підприємства розвивається весь Запорізький регіон. Для прикладу, в минулому році до місцевих бюджетів комбінат «Запоріжсталь» перерахував 670 млн гривень.

Свій 87-ий День народження підприємство зустрічає достойно. Адже, незважаючи на світову економічну кризу і пандемію коронавірусу, впевнено йде вперед, досягаючи нових висот.

— На сьогодні комбінат «Запоріжсталь» виконує всі виробничі плани, які були окреслені на рік. Так, у нас був непростий рік. Однак ми продемонстрували максимальний професіоналізм і гнучкість, щоб у нелегких умовах організувати виробництво, забезпечити його сировиною і своєчасно виконувати замовлення наших споживачів. З цими задачами, я вважаю, ми впоралися гідно.

В наступному році ми хочемо провести ряд капремонтів у доменному цеху, але це не стане на заваді виробництву. Наступного року ми збережемо гарні виробничі темпи, реалізуємо заплановані проекти з модернізації виробництва, продовжимо підтримувати розвиток регіону. У нас є хороші перспективи для розвитку нашого комбінату, — розповів генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

Зазвичай, на честь Дня комбінату у колективах відбуваються урочисті збори. Однак, через пандемію коронавірусу формат заходу цього року змінили, аби не наражати робітників на небезпеку. В актових залах підприємства зібралася обмежена кількість найкращих співробітників різних цехів. Їх особисто привітали та вручили нагороди генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко та голова профспілкового комітету комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов.

— Кожному з працівників комбінату я хочу сказати «дякую». Дякую за ваші працю, професіоналізм і відданість професії. Для нас немає головних і другорядних цехів, ми всі — одна команда. І якщо ми будемо продовжувати працювати пліч-о-пліч, то здолаємо всі труднощі і завжди будемо лідерами гірничо-металургійного комплексу нашої держави. Всі наші трудові досягнення, високо оцінені соціальні програми, наші колективні договори, які останні 6 років займають перші місця серед металургів і гірників Україні, — все це завдяки вам, — зазначив голова профспілкового комітету комбінату «Запоріжсталь» Леонід Анісімов.

запоріжсталь

Одним із найкращих працівників «Запоріжсталі», якого нагородили листом подяки «Метінвест Холдингу», у цьому році став монтер колії управління залізничного транспорту ПАТ «Запоріжсталь» Михайло Гукиш. Праці на комбінаті він присвятив 17 років. Перші 11 років — у доменному цеху, а ще 6 — в управлінні залізничного транспорту.

запоріжсталь

— Я не очікував, що керівництво так високо оцінить мою працю. Адже я працюю як і всі, відповідально і сумлінно. Це моя перша нагорода. Я дуже радий і гордий не тільки за себе, а й за весь мій колектив. Бо якби не вони, у мене б не було таких трудових досягнень. Ми ж працюємо як єдиний механізм. І від нас на підприємстві дійсно багато чого залежить. Ми слідкуємо за станом колій, аби ними можна було безпечно перевозити вантажі та продукцію. А взагалі, ми робимо все, щоб комбінат працював і розвивався, а ми отримували достойну зарплату, — розповів Михайло Гукиш.

Запоріжсталь

Нагадаємо, що масштабного святкування Дня народження комбінату в цьому році не буде через карантин. Його проведуть у прямому ефірі телеканалу TV5. У святковій програмі глядачі побачать: виступ зірки української естради Tayanna, вікторини з призами і урочисті нагородження. Приєднатися до святкування онлайн можуть всі запоріжці. Вмикайте телеканал TV5 або дивіться онлайн-трансляцію на Facebook у неділю, 15 листопада, о 19:00 і святкуйте День народження «Запоріжсталі» разом.

Читайте також: Темпам і якістю будівництва можна позаздрити: які сучасні проєкти реалізували на «Запоріжсталі»

Фото Олександра Прилепи
Сообщение Найкращі працівники комбінату «Запоріжсталь» отримали нагороди на честь 87-річчя підприємства появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/naykrashhi-pratsivniki-kombinatu-zaporizhstal-otrimali-nagorodi-na-chest-87-richchya-pidpriyemstva

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top