Найменші «Металурги» перемогли «Ворсклу»

«Металург» (Запоріжжя) – «Ворскла» (Полтава) 1:0

ДЮФЛУ. U-14.  1 тур.

Склад “Металурга”: Калабан, Житник, Олейник, Зульфугаров, Мачнев, Власенко (Гуренко), Носов, Темченко, Федоренко, Плахтій, Микал

Гол: Матвій Темченко

Тренери: Андрій Максименко, Ігор Конотопов

Для цієї команди це був дебют на такому рівні і хочеться сказати відразу, що дебют вдався. З самого початку “Металурги” дуже високо зустрічали суперника і полтавчани дуже багато втрачали м’яч на свої половині поля, наша лінія атаки діяла дуже активно, але реалізувати свою перевагу в забитий м’яч “Металург” у першому таймі не зміг. У другій половині гри малюнок майже не змінився, “Металург” грав активно, але “Ворскла” вже доволі сміливіше почала атакувати на наші ворота. Врешті решт запоріжці змогли втілити свою перевагу в забитий м’яч у середині тайму: після навісу зі штрафного Матвій Темченко випередив захисників суперника та з декількох метрів занести м’яч у ворота – 1:0.

Джерело: «Футбольна школа МФК “Металург”».

Вітаємо з  перемогою команду Металург U-14.

Сообщение Найменші «Металурги» перемогли «Ворсклу» появились сначала на Газета МИГ.