Найсильніші документальні кадри: світлини двох запорізьких фотокореспондентів потрапили до спецвипуску журналу Reporters

Команда єдиного в Україні друкованого журналу літературного репортажу Reporters випустила спецвипуск англійською мовою. До спецвипуску увійшли 155 найсильніших документальних кадрів повномасштабної війни від провідних фотографів країни, а також тексти відомих українських письменників і публіцистів. В англомовному Reporters є і світлини запорізьких фотокореспондентів: Катерини Клочко та Дмитра Смольєнка.

Про це повідомляє 061.

На одній із світлин фотокореспондентки сайту 061.ua Катерини Клочко – евакуація людей з окупованого росіянами Мелітополя до Запоріжжя у кузові вантажного авто. 1 квітня 2022 року двом сотням мелітопольців не вистачило місця в евакуаційних автобусах і вони змушені були їхати на підконтрольну Україні територію, сидячи на підлозі вантажівок.

На іншій світлині зображено наслідки удару російської армії по колоні автомобілів в районі авторинку в Запоріжжі. 30 вересня 2022 року ворог вдарив ракетами С-300 по місцю, де формувалась колона автомобілів з цивільними громадянами, які мали виїхати на тимчасово окуповану територію. Внаслідок ракетного удару загинуло 32 людини.

На кадрі фотокореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» Дмитра Смольєнка зафільмовано момент проходження смуги перешкод військовослужбовицею 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Воїни цього бойового підрозділу боронять Запорізькій напрямок та вже звільнили від окупантів кілька населених пунктів. Одним з символів підрозділу є берет кольору «ґрунту» чи кольору скель. Для того аби його отримати, треба пройти спеціальну смугу перешкод.

Мета англомовного спецвипуску журналу Reporters — заохотити Захід продовжувати підтримувати Україну. Частину тиражу планують розповсюдити через дипломатичні установи та організації за кордоном. Придбати журнал можна за посиланням. 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3701853/najsilnisi-dokumentalni-kadri-svitlini-dvoh-zaporizkih-fotokorespondentiv-potrapili-do-specvipusku-zurnalu-reporters

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top