Найвидовищніший ближній бій 2023-го року очима запорізького піхотинця з позивним «Хижак»

Провели аналіз після дій, як це роблять у арміях НАТО з тим самим бійцем 22-го мотопіхотного батальону 92-і механізованої бригади, який 16 лютого у бою під Сватово у складі підрозділу відбив атаку російської штурмової групи.

«Хижак» особисто знищив кількох росіян та бойову машину БМП-2 на відстані близько 5 метрів, пише «Цензор». Герой родом з Запоріжжя, йому 21 рік.

Солдат поважає та довіряє своїм командирам, і дуже їм вдячний, такі слова дуже дорого вартують на війні, так що велика вдячність 22-му батальйону та 92-й бригаді. Ось що значать слова «берегти людей» коли це не пустий звук, а чіткий порядок дій.

Вважаю дії в обороні в цьому бою зразковими, і це відео буде корисним усім нашим воїнам, щоб розуміти як виживати та перемагати у бою з переважаючими силами російських військ.

«Хижак» дуже радіє, коли люди підписуються на його телеграм-канал: https://t.me/lost_generation_21.

Герой придбав собі весь екіп, сказав, що мріє тільки про прилад нічного бачення ANPVS-14, тепловізійний приціл, та особисту гвинтівку калібру 5,56 мм. На жаль, за його словами, таку гвинтівку йому придбати не дозволили — йому 21 рік, а дозвіл тільки з 25. Одже в нього є кулемет ПКМ, автомат АК-74 з підствольним гранатометом, купа протитанкових гранатометів та гранат, але на особисту гвинтівку йому доведеться чекати. Сподіваюсь, що для героя наша дозвільна система все ж таки зробить виключення, бо він хоче гвинтівку взяти на війну, щоб продовжити справу. Сподіваюсь, що буде і державна нагорода за цей бій.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/nayvydovyshchnishyy-blyzhniy-biy-2023-ho-roku-ochyma-zaporizkoho-pikhotyntsia-z-pozyvnym-khyzhak.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top