Наковталася пігулок: у Запоріжжі дівчина намагалася вчинити самогубство

Правоохоронцям вдалося врятувати життя дівчини, яка ледь не вкоротила собі віку.

“Коли інспектори прибули на місце, до них підбіг схвильований чоловік. Він повідомив, що його дівчина замкнулася в оселі зсередини, встати вже не може, бо прийняла чималу кількість таблеток. Патрульні викликали швидку. Оскільки стан жінки дедалі погіршувався, діяти треба було негайно. Інспектори зняли захисну решітку на вікні, щоб потрапити в кімнату”, – йдеться у публікації патрульної поліції Запоріжжя.

Допомога знадобилася не лише дівчині, адже заявник вибив скло та сильно поранив ногу. Патрульні наклали йому джгут, щоб зупинити кровотечу, і викликали ще одну бригаду медиків.

Невдовзі правоохоронці все ж потрапили всередину помешкання, де перебувала дівчина, й відчинили двері. Інспектори підтримували її у свідомості аж до приїзду швидкої. Наразі про стан здоров’я пари нічого невідомо.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nakovtalasja-pigulok-u-zaporizhzhi-divchina-namagalasja-vchiniti-samogubstvo/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nakovtalasja-pigulok-u-zaporizhzhi-divchina-namagalasja-vchiniti-samogubstvo

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top