Нам головне — повернути, як у часи президентства Петра Порошенка, двопартійну підтримку України: Ігор Артюшенко – про вибори в США

Як президентські вибори в США вплинуть на Україну? Це питання обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», народний депутат восьмого скликання Ігор Артюшенко наголосив, що головне для України – повернути підтримку нашої країни партіями Сполучених Штатів.

«Українці не вправі давати оцінку, хто буде кращим президентом для США, бо це виключно буде вибором самих американців. Нам головне інше — повернути, як у часи президентства Петра Порошенка, двопартійну підтримку України.

Коли п’ятий президент нашої держави виступав у Конгресі, то йому аплодували й демократи, й республіканці.

Зеленський же після міжнародних скандалів став фактично персоною нон ґрата в США. І я не думаю, що зі зміною президента в Америці зміниться відношення до теперішнього керівництва України», – зазначив політик.

На думку Ігоря Артюшенка з двох кандидатів Україні варто очікувати підтримки від Байдена.

«Якщо порівняти Байдена і Трампа – що вони говорили про Україну і що робили для України, то тут можна справді згадати, що коли був віце-президентом пан Байден то і в Україні часто був, і проукраїнською була його публічна риторика.

Я пам’ятаю його виступ в парламенті, де було чітко сказано і хто агресор, хто партнери, де нас бачать і те, що ми один одному є дружніми країнами. На жаль, щодо Трампа мені здається, що він більше дивиться в бік Росії, ніж в бік Незалежної України», – наголосив Ігор Артюшенко.

Сообщение Нам головне — повернути, як у часи президентства Петра Порошенка, двопартійну підтримку України: Ігор Артюшенко – про вибори в США появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/nam-golovne-povernuti-jak-u-chasi-prezidentstva-petra-poroshenka-dvopartijnu-pidtrimku-ukraini-igor-artjushenko-pro-vibori-v-ssha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top