Напередодні Дня Соборності відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

Завтра, 22 січня, в Україні відзначають День Соборності України. Цьогоріч минає 103-тя річниця від підписання Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди між двома містами України (Львів-Запоріжжя) організували телеміст.

Телеміст відбувся під гаслом «Ми – це Україна». Його мета – показати, що попри відстань у тисячі кілометрів, кожен куток України – це одна держава, яку об’єднує велична історія й прагнення досягати високих результатів задля її розвитку.

«У середині 17 століття в Запорізькій області завдяки Богданові Хмельницькому почалося відновлення України, як незалежної країни. А вже у 19 столітті саме Львівщина стала зародком сучасної української нації, коли, наприклад, такі знакові постаті, як Михайло Грушевський, сформували поняття громадянськості. Кожен регіон України унікальний, перш за все, людьми, які у той чи інший історичний період працювали, або ж навіть боролися за свою ідентичність», — голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

У межах онлайн-діалогу Львівська ОДА та Запорізька ОДА презентували відеоролики про перспективи своїх регіонів та найбільш розвинені галузі. Також у межах телемосту посадовці обговорили спільність областей в історичному контексті та можливості двосторонньої економічної співпраці. В галузях освіти та культури Львівська та Запорізька області мають намір організувати обмін школярами, яких запрошують з екскурсіями відвідати регіони і тим самим, посилити свої знання з історії та культури України.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/naperedodni-dnia-sobornosti-vidbuvsia-telemist-mizh-zaporizhzhiam-ta-lvovom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top