Напередодні виборів Партія Порядок провела масштабний загальноміський автопробіг

Автопробіг «Голосуй за ПОРЯДОК!» відбувся в усіх районах Запоріжжя

У масштабній акції взяли участь кандидати від Партії Порядок та запоріжці, що підтримують політичну силу. Автопробіг стартував одночасно в усіх районах міста.
Понад сто автомобілів, прикрашених символікою Партії Порядок, проїхалися районами Запоріжжям та центральним проспектом Соборним.
Участь у масовій акції взяли кандидати від Партії Порядок та понад дві сотні запоріжців.


Головна мета автопробігу «Голосуй за ПОРЯДОК!»– об’єднати активних громадян, які прагнуть змін та Порядку для Запоріжжя та рідного краю, та мобілізувати зусилля партії і її прихильників напередодні виборів, що відбудуться 25 жовтня.

Святкова автоколона фінішувала на площі Запорізькій. До однопартійців звернувся лідер Партії Порядок, народний депутат Муса Магомедов.
– Ви пройшли непростий, але дуже важливий шлях. Зробили все можливе, аби достукатися до людей. І результати виборів покажуть, чи вдалося це зробити. Переконаний, що Запоріжжю та запоріжцям потрібен Порядок. Отже, необхідно обов’язково прийти на вибори 25 жовтня, аби довести це та обрати новий шлях для рідного міста та краю, – наголосив Муса Магомедов.


Партія Порядок – нова політична сила. Але завдяки послідовній та активній позиції, лише за кілька місяців вона здобула підтримку городян та впевнено крокує до перемоги.
Голова обласної організації Партії Порядок Єгор Семенков подякував кожному, хто брав участь у соціальних акціях політичної сили. Але це лише початок нового шляху, переконаний він.


– Дійсно, ми пройшли значний шлях. Це сотні зустрічей. Це велика робота. Адже ми прагнемо порядку для міста та області. Насамперед, потрібно зробити фундамент, основу для будівництва нового прийдешнього. І ми з вами реально зможемо це зробити. Тому що у кожного з вас за плечима величезний професійний та життєвий досвід. Я впевнений в тому, що ми сьогодні потрібні місту і області. Я говорю це чесно і щиро. Ми зайдемо у владуі будемо багато працювати. Це тільки початок. Успіхів! – звернувся до присутніх Єгор Семенков.


25 жовтня на місцевих виборах запоріжці оберуть не лише своїх представників у владі. Вони оберуть новий шлях для рідного міста та краю.
Партія Порядок – це єдина політична сила, яка зможе зупинити руйнацію на Запоріжжі та навести лад у місті, області, а згодом і у країні. Адже це нова політична сила, не заплямована політичними та корупційними скандалами сформована за новим принципом. Це сильна команда регіональних лідерів, що будуть відстоювати інтереси запоріжців у всіх органах влади – від районної ради до Верховної ради України. Ми повернемо запоріжцям гідність, а місту і області лідерські позиції.


Підтримай кандидатів від Партії Порядок у місцеві ради Запорізької області та у сільські, селищні та міські голови.

Голосуй за Партію Порядок у всіх бюлетенях.

• №13 у бюлетені в Запорізьку обласну раду
• №10 у бюлетені в Запорізьку міську раду
• №3 у бюлетені в Запорізьку районну раду

Сообщение Напередодні виборів Партія Порядок провела масштабний загальноміський автопробіг появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/naperedodni-viboriv-partiya-poryadok-provela-masshtabniy-zagalnomiskiy-avtoprobig

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top