Нардепка від «Європейської Солідарності» вимагає притягнути до відповідальності Зеленського через наругу над державним прапором

Народна депутатка Софія Федина зазначає, що президент Зеленський здійснив наругу над державним прапором України під час офіційної частини святкування Дня Незалежності. Відповідне звернення політикиня направила в Офіс Генерального прокурора.

«Зневага до символів української державності вже увійшла у хворобливу моду потерпілого Зеленського. Але якщо ми мовчатимемо – то ця зневага наростатиме, поки не знищить Україну. За кожний такий випад має бути відповідальність», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

«Подати таке ж звернення в ГПУ має право кожен громадянин України», – наголосила Федина.

Федина вимагає «притягнути до відповідальності всіх, хто зневажив український стяг! Зокрема і того, хто таке придумав”.

Згідно зі статтею 338 ККУ, публічна наруга над Державним Прапором України, Державним Гербом України або Державним Гімном України карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

На День Незалежності організатори концерту зробили сцену на Софіївській площі, на які ходили спікер, в кольори прапора. Зокрема, на ній виступав президент Володимир Зеленський. Також під час заходу низка артистів виконала музичне попурі, яке складалося в тому числі і з російськомовних пісень. Формав офіційного святкування Дня Незалежності викликав обурення багатьох українців.

Сообщение Нардепка від «Європейської Солідарності» вимагає притягнути до відповідальності Зеленського через наругу над державним прапором появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/nardepka-vid-ievropejskoi-solidarnosti-vimagaie-pritjagnuti-do-vidpovidalnosti-zelenskogo-cherez-narugu-nad-derzhavnim-praporom.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top