Народна депутатка із Запорізької області хоче бути керівником НАБУ

Документи для участі в конкурсі з обрання Директора НАБУ подала Юлія Яцик

Яцик

Комісія з обрання Директора Національного антикорупційного бюро України розглянула 78 пакетів документів, поданих для участі в конкурсі з обрання Директора НАБУ.

До наступного етапу конкурсу – тестування кандидатів на знання законодавства — допущено 74 особи (67 чоловіків та 7 жінок). Щодо трьох кандидатів у Комісії були зауваження та визначено невідповідність вимогам, один кандидат відкликав свою кандидатуру, оскільки перебуває в зоні проведення бойових дій.

Тестування на знання законодавства відбудеться у Києві 29 грудня.

Серед кандидатів на зайняття посади Директора НАБУ — народна депутатка України 9-го скликання Юлія Яцик (нар. 14 серпня 1979, м. Василівка).

Член політичної партії «Слуга народу», виграла вибори до Верховної Ради України у виборчому округу № 79 (м. Енергодар, Василівський, Великобілозерський, Кам’янсько-Дніпровський райони, частина Оріхівського району).

Юрист, на час виборів керуюча адвокатським бюро «Адвокатська компанія Юлії Яцик».

Член Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, голова підкомітету з питань кримінального процесуального законодавства та оперативно-розшукової діяльності.

З 25 жовтня — безпартійна. Заяву про вихід з членів ПП “Слуга народу” написала на знак незгоди з діями заступника голови ОДА Злати Некрасової.

“За вказівкою Некрасової політичну раду, яку я очолювала до цього часу та до якої входили Mykhailo Fedorov і Павло Мельник було безпідставно розпущено, та обрано «ручний» склад політради, за допомогою яких Некрасова впливатиме на місцевих депутатів, погрожуючи застосуванням імперативного мандату у разі неголосування за потрібні їй питання.

Рішення приймаю без вагань, бо розумію — точно у нас різні і шляхи, і цілі.

А крім того, головою партії СН Olena Shuliak скеровано лист до місцевих осередків, згідно з яким за законом і Положенням про членство в партії СН забороняється військовослужбовцям, учасникам добровольчих формувань та тероборони.

Отже, вибір між членством в партії СН та участю в ДФТГ N6 і посадою радника командира 110-Ї Запорізької окремої бригади ТРО у мене навіть не стояв!

Саме тому я з легким серцем склала заяву про вихід з політичної партії «Слуга народу» і зітхнула з полегшенням», — написала на своїй фейсбук-сторінці Юлія Яцик.

Нагадаю,  народна депутатка неодноразово зверталася до Президента України Володимира Зеленського, а також правоохоронних органів з приводу можливого розкрадання  гуманітарної допомоги, яка надходила у Запоріжжя, зокрема, з-за кордону.

Сообщение Народна депутатка із Запорізької області хоче бути керівником НАБУ появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/narodna-deputatka-iz-zaporizkoyi-oblasti-hoche-buti-kerivnikom-nabu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top