Населення тимчасово окупованого Мелітополя стало більшим, ніж до повномасштабного вторгнення

На територію тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області росіяни завезли понад 100 тисяч своїх співгромадян.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров у етері телемарафону.

До повномасштабного вторгнення у Мелітополі проживало 150 тисяч містян. Після того, як загарбницька армія почала контролювати місто, половина мелітопольців були вимушені покинути рідні домівки та виїхати на підконтрольну Україні територію або за кордон.

За майже два роки росіяни завезли до Мелітополя близько 100 тисяч гастролерів, військових гастарбайтерів та інших чужинців, які оселилися в будинках українців.

«Ворог на жаль визначив саме наше місто столицею окупованого півдня. І саме тому туди приїжджає велика кількість чиновників, фейкових поліцейських, прокурорів…

За версією мешканця Мелітополя, на сьогодні населення стало більше, ніж до окупації. Таким чином ворог намагається погасити той спротив, який досі продовжується на тимчасово окупованій території.

Вони змінюють генофонд, вони гасять спротив, вони роблять неможливе існування на ТОТ для наших мешканців, тобто намагаються створити некомфортні умови для проживання», — розповідає посадовець.

Нагадаємо, постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді України Тарас Мельничук написав у Telegram, що Юрія Малашка звільнено з посади голови ЗОДА, кандидатуру якого Кабмін погодив 7 лютого 2023 року. Натомість вакантну посаду має обійняти Іван Федоров.

На головній — фотоілюстрація

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/naselennia-tymchasovo-okupovanoho-melitopolia-stalo-bilshym-nizh-do-povnomasshtabnoho-vtorhnennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top