Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.У Запоріжжі виявили нарковмісні рослини та висушений наркотичний засіб –…Почему запорожские дети ищут подработку на улицах: трогательная история многодетной…Шоу должно продолжаться: стена памяти Фредди Меркьюри появится в МелитополеВ Запорожье дрессировщики рассказали, каким будет цирк без животныхВ Украине запретили использование пластиковых пакетов: как это будет работатьКерівник програми “Регіональний розвиток” показав фото відремонтованої траси Запоріжжя-МаріупольЗапорожцев просят не раздавать животных перед ХэллоуиномКрупнейший инвестиционный проект: В Кирилловской громаде начали строительство водопровода за…Мешканці будинку по вулиці Нижньодніпровській потерпають від смороду у під’їздіЗапорожский завод начал процедуру банкротства

Наш законопроект допоміг реалізувати очікування українців про скасування касти недоторканних, – Петро Порошенко про зняття недоторканності

Український народ чекав 25 років на скасування депутатської недоторканності, однак ці зміни до Конституції мають бути внесенні з чітким дотриманням усіх процедур, – про це сказав п’ятий президент України, лідер політичної партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Я наголошую на тому, що ні мені як п’ятому президенту України, ні «Європейській Солідарності» нема чого боятися. Ми діяли виключно за законом і мета нашого перебування у Верховній раді дев’ятого скликання – рух країни в Європейський Союз і НАТО»,сказав Петро Порошенко.

Він наголосив, що ЄС і НАТО це і є принципи верховенства права, рівність всіх перед законом та закликав при підготовці законопроекту до другого читання врахувати європейську законодавчу практику щодо депутатського імунітету.

«25 років український народ чекає скасування касти недоторканних»,сказав Петро Порошенко на засіданні Верховної ради України і повідомив, що фракція підтримає схвалення відповідного законопроекту.

Він наголосив, що у 2014 році, на момент його обрання президентом, в Україні існувало понад 8 тис недоторканних осіб. За його словами, завдяки судовій реформі надання дозволу Верховної ради щодо притягнення суддів до кримінальної відповідальності скасовано і це питання вирішується Вищою радою правосуддя.

Петро Порошенко додав, що пишається тим, що саме він як глава держави був автором законопроекту про скасування депутатської недоторканності. Він нагадав, що документ було розроблено за його дорученням Конституційною комісією.

Водночас лідер партії застеріг парламент від спроб ухвалити зміни до Конституції щодо скасування недоторканності із порушенням законодавчо визначеної процедури, і нагадав про голосування за закони 16 січня 2014 року в парламенті.

«Я наголошую на тому, що це ставить під загрозу результат нашої роботи. 16 січня 2014 намагалися руками проголосувати ці сумнозвісні закони. Не повторюйте помилок. Бо це тільки ззовні здається, що порушення процедури – це нічого страшного. Насправді щодо Конституції – це є абсолютно неприпустимо»,зазначив п’ятий президент України.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/nash-zakonoproekt-dopomig-realizuvati-ochikuvannja-ukrainciv-pro-skasuvannja-kasti-nedotorkannih-petro-poroshenko-pro-znjattja-nedotorkannosti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top