Наступного тижня у Запоріжжі відкриється другий в Україні рекрутинговий центр української армії

Рекрутинговий центр — пілотний проєкт Міністерства оборони. Перший такий було відкрито у Львові, а вже наступного тижня другий рекрутинговий центр запрацює в Запоріжжі.

Про це повідомив голова ЗОВА Іван Федоров.

Основні задачі центру — підбір вакансій у Силах оборони, консультування щодо несення служби певних підрозділів, профорієнтаційні тести та супровід кандидатів до призначення на посаду в армії.

Центр рекрутингу не є частиною структур ТЦК. Тут працюють цивільні і не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації. Після того, як людина обере професію, вона проходитиме співбесіду з рекрутером і представниками обраної військової частини.

«Важливо розуміти, що рекрутинговий центр – це не про військкомат. Тут людині нададуть якісну консультацію та супровід. Тут не вручатимуть повісток», — розповідає Іван Федоров.

З 1 березня відкритий набір до 3-х військових частин, які боронять країну безпосередньо на Запорізьких лініях фронту.

Рекрутинговий центр української армії – це спільний проєкт Міністерства оборони України та Запорізької обласної військової адміністрації.

Источник: https://forpost.media/novosti/nastupnoho-tyzhnia-u-zaporizhzhi-vidkryietsia-druhyy-v-ukraini-rekrutynhovyy-tsentr-ukrainskoi-armii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top