Навіть авіакатастрофа «МАУ» не змусила Андрія Богдана та Івана Баканова повернутися з відпочинку

Після жахливої трагедії в небі Тегерана, де під час авіакатастрофи «Боїнга» загинули 176 громадян (11 з них – громадяни України. В Києві 9 січня зо 3.27 зібрали термінову нараду.

Головнокомандувачу Володимиру Зеленському вдалося з Оману долетіти в Україну, а от голові комітету з розвідки при президенту України Андрій Богдану, який також є головою ОП, а також голові СБУ Івану Баканову, щось завадило повернутися з відпочинку на екстрену нараду, повідомляє столичний журналіст Юрій Бутусов.

Цікаво, що обидва являються поплічниками Зеленського, мали б розуміти як ігнорування негативно вплине на репутації країни вцілому. Ми вже не говоримо про прямі обов’язки від яких залежить безпека країни.

«Президент через 18 годин після катастрофи зміг дістатися на службу з Омана – а його підопічні посміли бути відсутніми на нараді й не повернулися з відпочинку! Вражаюче ставлення до порядку в команді президента. Його найближчі підлеглі, які відпочивають за безпеку, можуть навіть в такий момент бути відсутніми на робочому місці. А в країні йде війна, й вони зобов’язані планувати свій відпочинок так, щоб мати відпочинок повернутися до своїх обов’язків», – пише на своїй сторінці у Facebook Юрій Бутусов.

Також він вказав, що інформацію про місцеперебування Зеленського в Омані «злили» російські спецслужби та підконтрольні ЗМІ.

Сообщение Навіть авіакатастрофа «МАУ» не змусила Андрія Богдана та Івана Баканова повернутися з відпочинку появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/navit-aviakatastrofa-mau-ne-zmusila-andrija-bogdana-ta-ivana-bakanova-povernutisja-z-vidpochinku.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top