НАЗК виявило корупційні порушення у посадовців Запорізького ТЦК та СП

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевірило третину посадовців керівного складу ТЦК та у восьми із працівників виявили ознаки незаконного збагачення на 265 мільйонів гривень.

Як повідомила голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна, висновки експертів стосуються посадовців Запорізького ТЦК, а також представників ТЦК в Одесі, Самборі, Полтаві та Дніпрі.

За словами посадовиці, НАЗК передало до правоохоронних органів матеріали щодо восьми працівників ТЦК, у яких виявлено ознаки незаконного збагачення на 265 млн гривень, необгрунтованих активів на 6 млн гривень, та недостовірних даних у декларації на 7 млн гривень:

«Триває моніторинг способу життя ще 28 і повна перевірка декларацій ще 5 посадовців керівного складу ТЦК. Щонайменше дві декларацій співробітників ТЦК отримали вищий показник ризикованості, ніж десятки тисяч декларацій інших посадовців з різних органів».

Наразі за цими фактами здійснюють слідство спеціалізовані прокуратури у сфері оборони, ДБР та співробітники Національної поліції.

«Справи щодо конфіскації ймовірно необґрунтованих активів веде САП. Встановлювати істину у кожній справі буде суд», — зазначила Анастасія Радіна.

Наразі НАЗК перевірило третину посадовців керівного складу ТЦК (541 із приблизно 1700 осіб, за даними Агентства)…

***

Нагадаємо,

Источник: https://forpost.media/novosti/nazk-vyiavylo-koruptsiyni-porushennia-u-posadovtsiv-zaporizkoho-ttsk-ta-sp.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top