Названа дата дострокових виборів до Верховної Ради

В указі йдеться, що президент керуючись ч. 2 ст 77, ч. 6 і 7 ст. 83, п. 1 ч. 2 ст. 90 Конституції України та відповідно до п. 7, 8 ч. 1 ст. 106 Конституції, постановив припинити повноваження Верховної Ради VIII скликання і призначити позачергові вибори до Верховної Ради на 21 липня 2019 року.

Кабінету міністрів доручено забезпечити фінансування виборів. Указ вступає в силу з дня його публікації.

У той же час, Зеленський закликав спікера парламенту Андрія Парубія скликати на 22 травня позачергові засідання Ради.

«Прошу Голови Верховної Ради Андрій Парубій скликати 22 травня, позачергове засідання парламенту для внесення змін в закон про вибори народних депутатів», — написав Зеленський в Twitter.

До порядку денного Зеленський просить включити питання, пов’язані з внесенням змін до виборчого законодатество і законодавство про державні закупівлі.

Крім того, Президент Володимир Зеленський здійснив ряд кадрових призначень. Юрист Андрій Богдан став новим главою Адміністрації президента, а партнер Зеленського по бізнесу Сергій Шефір призначений першим помічником президента.

Крім того, Зеленський призначив заступників глави АП, своїх помічників, радників та представника президента у Верховній Раді.

Президент також звільнив Віктора Муженко з посади начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних сил України. На цю посаду призначений Руслан Хомчак.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nazvana-data-dostrokovih-viboriv-do-verhovnoyi-radi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top