Названо 9 областей України, де запроваджено додаткові виплати пенсіонерам

У травні та червні деякі українські пенсіонери матимуть можливість отримати додаткові виплати до своїх пенсій. Однак, для цього необхідно відповідати певним вимогам.

За інформацією від Пенсійного фонду України, надбавка буде надана лише тим пенсіонерам, які з 1 березня 2023 року не отримували фінансової допомоги від міжнародних організацій чи виплат для внутрішньо переміщених осіб. Особливо така допомога буде корисна пенсіонерам із низькими пенсіями, адже вона дозволить їм збільшити щомісячний дохід до мінімального порогу в 3 250 гривень.

Щоб отримати додаткову доплату, не потрібно звертатися ні до яких інстанцій — всі необхідні нарахування відбудуться автоматично на основі даних Пенсійного фонду. Важливою умовою є проживання пенсіонера в одній з дев’яти областей, які зазнають або потенційно можуть зазнати впливу бойових дій. Ці області включають:

Дніпропетровську;Донецьку;Запорізьку;Луганську;Миколаївську;Сумську;Харківську;Херсонську;Чернігівську.

Пенсії і додаткові виплати будуть нараховуватися на банківські картки або через відділення «Укрпошти» тим же шляхом, що й звичайні пенсійні виплати. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nazvano-9-oblastej-ukrayini-de-zaprovadzheno-dodatkovi-viplati-pensioneram/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top