Названо дати останніх для більшості ВПО виплат: подробиці

У лютому більшість внутрішніх переселенців в Україні отримають останні виплати.

Про це повідомляє «Акцент».

Початково були заплановані зміни виплат для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на 1 лютого тимчасово відкладені до березня у зв’язку зі зміною сезону та важкістю знаходження роботи. Кабінет міністрів України затвердив рішення продовжити виплати компенсацій для ВПО ще на один місяць, до 1 березня.

В Міністерстві соціальної політики України повідомляють, що починаючи з 1 вересня 2023 року, виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам проводяться 15 та 28 числа.

Сума державної допомоги для усіх ВПО, що проживають в Україні, складає 2 тис. гривень, а для осіб з інвалідністю та дітей ця сума становить 3 тис. гривень.

З 1 березня автоматично продовжаться соціальні виплати для пенсіонерів з пенсією менше 9 444 гривень, осіб з інвалідністю 1 та 2 груп, а також для дітей з інвалідністю. Додаткові допомоги передбачені для сімей, де один з батьків забезпечує догляд за дитиною до 14 років, яка змушена відвідувати уроки в онлайн-режимі через обставини, такі як ведення бойових дій у ряді міст.

Міністерство соціальної політики також вказує на готовність продовжити матеріальну допомогу за заявою для тих ВПО, які знайшли роботу, але їхні доходи не перевищують 9 444 гривень на кожного члена сім’ї, що працює. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Сьогодні в Запоріжжі будуть видавати продуктові набори: названо час і адресу Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nazvano-dati-ostannih-dlya-bilshosti-vpo-viplat-podrobitsi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top