Названо категорії громадян, у яких прикордонники перевірятимуть військово-обліковий документ з 18 травня

З 18 травня Держприкордонслужба в пунктах пропуску перевірятиме наявність військово-облікового документа в окремих категорій громадян.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на ДПСУ.

Так, відповідно до норм законодавства у період дії воєнного стану або проведення мобілізації громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ разом з документом, що посвідчує особу.

Разом з цим, деякі громадяни належать до обов’язкової перевірки, а деякі ні.

У кого перевірятимуть військово-облікові документи?

Обов’язкова перевірка проводитиметься для:

заброньованих на період мобілізації та на воєнний час,визнаних відповідно до висновку ВЛК непридатними до військової служби за станом здоров’я,на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років,які самостійно виховують дитину,які мають дитину (дітей) віком до 18 років і чоловіка (дружину), який (яка) проходить військову службу,інші категорії осіб, визначені ст.23 ЗУ «Про мобілізаційнц підготовку та мобілізацію».

Не обов’язкова перевірка стосується: (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

осіб з інвалідністю,тих, хто супроводжує осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю,водіїв, що здійснюють перевезення медичних вантажів і гуманітраної допомоги, міжнарожні перевезення,визначених осіб за окремими посадами й державної служби,працівників підприємств залізничного транспорту і які відносяться до морської чи авіаційної галузі. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nazvano-kategoriyi-gromadyan-u-yakih-prikordonniki-pereviryatimut-vijskovo-oblikovij-dokument-z-18-travnya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top