Названо кількість ВПО на Запоріжжі, яким автоматично продовжать виплати з 1 березня

З 1 березня почнуть діяти нові правила отримання соціальних виплат для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, для більшості їх скасують. Стало відомо, скільки ВПО на Запоріжжі продовжать отримувати виплати.

Так, директорка департаменту соціального захисту населення ЗОДА Катерина Кривошей розповіла, що наразі на Запоріжжі зареєстровано 230 тисяч ВПО, з них наразі отримують виплати — 130 тисяч. Велику кількість виплат було скасовано після проведення верифікації міністерством.

За попередніми розрахунками із 130 тисяч ВПО лише для 41-ї тисячі автоматично продовжать виплати. Ми сподіваємося, що кількість буде більшою, бо ми не враховували доходи громадян, а за цим критерієм ще багато людей зможуть поновити виплати, — зазначила Кривошей.

За її словами, на сьогодні держава витрачає 630 мільйонів гривень щомісяця для виплат ВПО у Запорізькій області.

Яким категоріям ВПО продовжать виплати з 1 березня автоматично?

Серед тих, кому автоматично продовжать виплати наступні категорії:

пенсіонери з пенсією менше 9 444 гривень, особи з інвалідністю 1 та 2 груп, діти з інвалідністю.

Додаткові допомоги передбачені для сімей, де один з батьків забезпечує догляд за дитиною до 14 років, яка змушена відвідувати уроки в онлайн-режимі через обставини, такі як ведення бойових дій у ряді міст. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nazvano-kilkist-vpo-na-zaporizhzhi-yakim-avtomatichno-prodovzhat-viplati-z-1-bereznya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top