Названо нову категорію українців, яких можуть позбавити статуса ВПО

Віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції Ірина Верещук заявляє, що влада розглядає питання, скільки років український громадянин може вважатися внутрішньо переміщеною особою.

«Зараз існує проект закону, який ми розробили разом із нашими організаціями та депутатами. Там саме стоїть питання, яке на сьогодні ще не знайшло свого кінцевого результату — скільки років громадянин України може вважатися внутрішньо переміщеною особою. Це дуже важливий питання у всіх аспектах», — сказала Верещук на Всеукраїнському форумі рад внутрішньо переміщених осіб у середу в Києві.

Вона відзначила, що в Україні є переселенці з 2014 року, є переселенці після 24 лютого 2022 року, а також ті, хто став внутрішньо переміщеною особою вже двічі.

За словами віце-прем’єра, на сьогодні ведеться обговорення, як для держави визначити критерії, коли ВПЛ перестають бути переселенцями.

«Поки що однозначної відповіді немає. Ми обговорюємо, наприклад, принаймні 5 років», — додала вона. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nazvano-novu-kategoriyu-ukrayintsiv-yakih-mozhut-pozbaviti-statusa-vpo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top