Названо терміни, коли Зеленський підпише новий закон про мобілізацію

Минулого тижня Верховна Рада затвердила закон про мобілізацію, і тепер його має підписати президент Володимир Зеленський.

Перед підписанням Офіс президента перевірить його на відповідність Конституції. Цей процес может тривати до двох тижнів. Про це заявив перший заступник спікера Верховної ради Олександр Корнієнко в ефірі телемарафону.

«Оптимістично, за наступні два тижні його буде опубліковано і він набуде чинності, а далі потрібно відраховувати певні строки, тому що частина норм одразу діє, а деякі — за місяць», — сказав віцеспікер Ради.

Наразі не зареєстровано жодних постанов, які б блокували підписання ухвалених змін до закону про мобілізацію.

«Ми чекаємо ще один день ці постанови. За два попередні дні їх не було. І це добрий знак. Я думаю, що з понеділка спікер зможе його підписати, направити на підпис президенту. У президента буде два тижні, і я думаю, він затягувати не буде», – додав він.

Нагадаємо, що народні депутати України прийняли у другому читані та в цілому законопроєкт про мобілізацію №10449, «за» проголосували 283 народних обранців. Ключові норми можна подивитися за посиланням. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/nazvano-termini-koli-zelenskij-pidpishe-novij-zakon-pro-mobilizatsiyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top