НБУ випустив нову воєнну монету

У нашій країні випустили 10-гривневу монету “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”

Національний банк учора ввів в обіг нову обігову пам’ятну монету «Сили територіальної оборони Збройних Сил України» номіналом 10 гривень.

Випустили монету “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”

Факти про нову монету На реверсі монети зображено дві стилізовані фігури військовослужбовців, а також логотип та гасло Сил тероборони ЗСУ: «Готові до спротиву».
Аверс монети – ідентичний із аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року, на ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту зображено номінал монети, рік карбування та герб України.
Над її створення працювали художники: Вадим Балановський (реверс), Володимир Дем’яненко (аверс) та скульптори: Роман Чайковський, Володимир Дем’яненко.
Монету виготовлено зі сплаву на основі цинку з нікелевим покривом, категорія якості карбування – «анциркулейтед», маса – 6,4 г, діаметр – 23,5 мм. Гурт монети – рифлений.
Тираж монети – 10 000 000 штук (у тому числі 500 000 штук – сувенірна продукція у вигляді спеціально оформлених роликів).

Випустили монету “Сили територіальної оборони Збройних Сил України”

Як можна отримати монету «Сили територіальної оборони Збройних Сил України»

Реалізація таких монет, як нумізматичної продукції банками-дистриб’юторами не здійснюватиметься. НБУ передаватиме обігові пам’ятні монети банкам та СІТ-компаніям для подальшого видавання клієнтам та (або)

приймання від клієнтів як звичайних обігових монет номіналом 10 гривень.

У такий спосіб поступово в готівковий обіг буде введено майже 10 млн таких обігових пам’ятних монет. Тож вам може поталанити й ви отримаєте її під час розрахунків у торгівельній мережі.

Водночас частина тиражу буде сформована в спеціально оформлені ролики. До ролика входитиме 40 монет. Їх реалізовуватимуть банки-дистриб’ютори (АТ АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «АБ «РАДАБАНК», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ КБ «ПриватБанк») як сувенірну продукцію. Тираж роликів – 12 500 штук.

Нова монета продовжує серію «Збройні сили України». У планах НБУ – випускати монети з військовою тематикою в обіг кілька разів на рік.

Про це повідомляється на сторінці НБУ у «Фейсбук».

Ми писали, що мешканці Бердянська, що жбурнула коктейль Молотова у ворожу техніку, присвятили пам’ятну монету. А також, що Національний банк випустив пам’ятну монету із зображенням калини й захисників України.

Нагадаємо, що у відділеннях «Укрпошти» можна купити новий воєнний маркований конверт «Ласкаво просимо до пекла» з новою маркою «Тризуб». Він коштує 15 грн.

Читайте також: У Запоріжжі презентували марку з найпопулярнішим песиком України.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение НБУ випустив нову воєнну монету появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/nbu-vipustiv-novu-voyennu-monetu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top