Не можу ні спати, ні їсти, ні жити: в Запоріжжі пройшла акція на підтримку полонених оборонців Маріуполя, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 25 травня, в центрі Запоріжжя пройшла акція на підтримку оборонців Маріуполя, які вже третій рік знаходяться у російському полоні. Учасники заходу зібрались на Майдані Героїв з національними прапорами та плакатами FreeАzov, а потім стали вздовж проспекту Соборного, скандуючи «Волю полоненим Маріуполя!», «Боріться за них, як вони боролись за вас!».

Як це було – далі у фоторепортажі 061.

Серед учасників акції Наталія Сергіївна, яка чекає з полону свого сина Ігоря. Останній раз вона спілкувалась з сином у травні 2022 року.

— Останній раз спілкувалась з ним 17 травня 2022 року: написав, що на цей телефон все, ми готуємось до виходу (в полон – ред.). До цього писав «Пробач, я інакше не міг. Прошу тільки пам’ятай, просто пам’ятай». Потім дали їм можливість зателефонувати числа 14 чи 15 травня і сказав, що виходять в полон: «Не переживай – я повернусь». І ось уже два роки, третій рік нічого не знаю. Не можу ні спати, ні їсти, ні жити – нічого, — каже жінка.

Волонтерка Стела Орел наголосила, що такі акції продовжать проводити, поки з полону не повернуться всі захисники і захисниці.

— Ми збираємось на акції «Не мовчи – полон вбиває», щоб нагадати всьому суспільству і нашій державі, що наші військовополонені третій рік у полоні. Вони до останнього тримали Маріуполь і виконали свій обов’язок, а наш обов’язок зараз – боротись за їхню свободу і цими акціями ми показуємо всьому світу, що ми боремося за них, що полонені не забуті і ми чекаємо їх всіх живими додому, їхнє пекло – це наше пекло, наш біль. Ми будемо проводити ці акції, поки всі дівчата і хлопці не повернуться з полону, — сказала волонтерка.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3781770/ne-mozu-ni-spati-ni-isti-ni-ziti-v-zaporizzi-projsla-akcia-na-pidtrimku-polonenih-oboronciv-mariupola-fotoreportaz

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top