«Не поширюйте цю інформацію»: Запорізький обласний ТЦК звернувся до громадян

Поширення повідомлень про українських військових, які знаходяться у полоні, може нашкодити їм.

Відповідне повідомлення опубліковано на сторінці Запорізького обласного ТЦК та СП, передає «Акцент«.

Міністерство оборони України разом з іншими державними інституціями робитьвсе можливе, аби якнайшвидше звільнити кожного нашого воїна. Допомогти нам в цьому можуть рідні та близькі полонених захисників.

«Наполегливо просимо не поширювати у чатах, месенджерах, соціальних мережах інформацію про полонених і зниклих безвісти українських військовослужбовцях. Ці дані можуть надати ворогу причини завищити вимоги до обміну, погіршити умови утримання полонених», — йдеться у тексті.

Подекуди опубліковані відомості також несуть загрозу їх бойовим побратимам. Дотримуйтеся правил інформаційної безпеки.

«З питаннями та зверненнями в таких випадках просимо звертатися до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, що діє на базі ГУР Міноборони України.Громадські приймальні Центру працюють у Києві, Вінниці, Львові, Миколаєві, Харкові.»,  — йдеться у тексті.

Контакти приймалень опубліковані на сайті https://koordshtab.gov.ua/. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Як у Запоріжжі виробляють тестову партію FPV-дронів «Генерал черешня» (РЕПОРТАЖ) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/ne-poshiryujte-tsyu-informatsiyu-zaporizkij-oblasnij-ttsk-zvernuvsya-do-gromadyan/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top