Не ремонтували понад 20 років: як зміниться головна площа міста Запоріжжя. ФОТО

У Запоріжжі запланована реконструкція площі Фестивальної. І вже є готовий проєкт, за умови згоди між усіма сторонами, почати його реалізацію можна наступного року.

·         Це питання давно назріло. Адже Фестивальна — головна площа не лише Запоріжжя, а й всієї Запорізької області. Вона чекає на ремонт понад 20 років. І ми разом  маємо попрацювати, щоб вона почала змінюватися. Це центр міста, його обличчя, яке необхідно терміново привести до ладу, — відзначив голова ЗОДА Олександр Старух.

Оскільки цей об’єкт дуже масштабний, його варто розділити на етапи та реалізовувати  протягом кількох років із залученням коштів міського, обласного та державного бюджетів.

Якщо проєкт затвердять, першу чергу можна розпочати наступного року — з реконструкції майдана для масових заходів. За попереднім проєктом, тут може  з’явитися двостороння сцена, санвузли, зони для відпочинку. У перспективі буде оновлено фонтан, за задумом проєктантів він буде втілювати тему дніпровських порогів.  В наступних чергах відбудеться реконструкція паркової зони, повідомляє Департамент культури та інформаційної політики облдержадміністрації.

Читайте також: Головна площа Запоріжжя з висоти вражає своїми масштабами та занедбаністю

Источник: https://forpost.media/glavnoe/ne-remontuvaly-ponad-20-rokiv-iak-zminytsia-holovna-ploshcha-mista-zaporizhzhia-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top