«Не варто перебільшувати». Боррель закликав перестати лякати війною європейських лідерів

Мирних жителів та лідерів країн Європи варто перестати лякати війною. Вона не є неминучою.

Про це заявив голова дипломатії Європейського союзу Жозеп Боррель, повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

«Заклики до європейських лідерів усвідомити проблеми, які стоять перед ними, хороші, але не варто і перебільшувати. Війна не є неминучою. Я чув, як деякі кажуть, що війна неминуча. Слава Богу, що вона не неминуча», — зазначив Боррель.
За його словами, країни Європи просто підтримують Україну, але не беруть участь у війні з Росією. При цьому він зазначив, що країни ЄС мають готуватися до майбутнього, нарощуючи можливості оборонної промисловості.
«Але не лякайте людей без необхідності, війна не є неминучою. Що неминуче, то це необхідність підтримати Україну», — додав Боррель.

Що передувало
Нагадаємо, 21-22 березня триває саміт ЄС за участю лідерів країн блоку. Глава Євроради Шарль Мішель у запрошенні на саміт зазначив, що Євросоюз має перейти в режим військової економіки через можливі майбутні загрози з боку Російської Федерації.
Він наголошував, що блок стикається з найбільшою загрозою безпеці з часів Другої світової війни. Тому настав час вжити радикальних та конкретних кроків, щоб бути готовими до оборони, і поставити економіку ЄС на «військові рейки».
При цьому європейські лідери вже неодноразово заявляли про загрозу нападу Росії. Зокрема, президент Польщі Анджей Дуда допустив напад країни-агресора у 2026 році.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/266008/ne-varto-perebilshuvati-borrel-zaklikav-perestati-ljakati-vijnoju-ievropejskih-lideriv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top