Не знали? Команда Зеленського в день виборів транслює 430 рекламних дописи

Сьогодні, 21 квітня, в Україні відбувається другий тур виборів Президента України. За пост очільника держави змагаються Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Для участі у виборах зареєстровано 30 мільйонів громадян.

В день виборів “Команда Зеленського” у Facebook має 430 активних рекламних дописів. “Чорнуха” теж є. Про це повідомляє “Чесно”.

Серед офіційних сторінок в соцмережах в день виборів рекламу транслює лише сторінка “Команда Зеленського”.

Станом на 12:35 з цієї сторінки розміщено 430 рекламних дописів. Про це свідчать дані бібліотеки facebook-реклами. Більшість дописів були розміщені на сторінці у “день тиші”, 20 квітня. Разом з тим, низка сторінок також поширює рекламні дописи проти Зеленського та Порошенка.

Абсолютна більшість активних рекламних дописів зі сторінки “Команда Зеленського” транслюються на конкретні міста й містять заклики йти голосувати та дещо змінене виборче гасло Володимира Зеленського “#зробимойогоразом”. Ще частина дописів також таргетовані на окремі міста та регіони, закликають йти голосувати, якщо виборець не хоче щоб над ним “знущалися ще 5 років”. Кожен з активних рекламних дописів рекламується на суму менше 100 доларів.

“Важливо зауважити, що у всіх випадках, згідно із даними бібліотеки facebook-реклами за поширення дописів платила ГО “Команда Зеленського”, однак, у доступній фінансовій звітності Зеленського за перший та другий тури виборів відсутні будь які платежі з виборчого фонду на користь ГО “Команда Зеленського”. Найімовірніше це означає, що ця реклама оплачувалася не з виборчого фонду кандидата. Тож активна рекламна кампанія зі сторінки “Команда Зеленського” містить як ознаки порушення порядку ведення агітації, так і порушення порядку фінансування кампанії”, – пише “Чесно”.

Джерело – Insider

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/ne-znali-komanda-zelenskogo-v-den-viboriv-transljuie-430-reklamnih-dopisi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top