Не зважаючи на велику кількість одужавших запоріжців, у «ковідній» лікарні реанімація повністю заповнена

У Запоріжжі міську лікарню № 7 було визначено однією з опорних і залучено до роботи з хворими на COVID-19 ще під час першої хвилі пандемії. Сьогодні, 22 листопада, представники медзакладу розповіли про поточну ситуацію з заповненістю «ковідних» місць.

Станом на сьогоднішній ранок у міській лікарні № 7 перебувають 180 пацієнтів з виявленим коронавірусом. Переважно – це хворі з тяжким і вкрай тяжким перебігом хвороби. Загалом для лікування таких пацієнтів у стінах медзакладу розгорнуто 260 ліжко-місць.

Як зазначила директорка КНП «Міська лікарня №7» Ірина Смирнова, за останні 10 днів кількість хворих на COVID-19 знизилася, виписка перевищує ушпиталення.

— В день до нас надходять від 3 до 6 пацієнтів, а виписуються – 10, 12, 18, а в п’ятницю взагалі ми виписали 27 людей. Тобто карантинні обмеження, звичайно, мають свій вплив, хворих стає менше. Але ще багато важких хворих, реанімаційне відділення заповнене повністю – всі 12 ліжок, — додала Ірина Смирнова.

Спад епідемії коронавірусу медики пов’язують із дотриманням карантинних норм, тобто люди почали ставитися більш сумлінно до заборон – уникати місць масового скупчення та за можливості залишатися вдома, аби убезпечитися від інфікування, повідомили у прес-службі мерії.

Середній вік пацієнтів, які нині лікуються в 7-ій міській лікарні – 60+. Щеплених актиковідною вакциною серед них шестеро, які підхопили хворобу в проміжку між першою та другою дозами. Це люди похилого віку, які мають супутні захворювання, що й ускладнює лікування.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/ne-zvazhaiuchy-na-velyku-kilkist-oduzhavshykh-zaporizhtsiv-u-kovidniy-likarni-reanimatsiia-povnistiu-zapovnena.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top