Небайдужі запоріжці вийшли на акцію підтримки дівчини, яку нещодавно підпалив молодий чоловік (ФОТО)

Фото: Forpost

Сьогодні, 10 липня, місцеві мешканці з плакати вийшли в центр міста, аби привернути увагу перехожих на проблеми Анастасії Ковальової, яка знаходиться зараз у важкому стані в лікарні. Дівчина отримала майже»90% опіків тіла.

Гроші на лікування потребуються чималі, до сьогодні лікарі не беруться давати жодних прогнозів. Батьки тримаються з останніх сил, однак попереду на них чекають великі випробування. Саме тому, небайдужі люди вийшли на площу Маяковського з плакатами. Вони сподіваються, що таким чином, їх почують заможні громадяни, або ж ті, хто може хоч чимось допомогти. Зараз важлива будь-яка підтримка.

Нагадаємо, на початку квітня в Хортицькому районі сталася страшна подія. Під час сварки законних, чоловік облив бензином свою дівчину й підпалив її. Підозрюваному загрожує до 15 років тюрми. Постраждала, наразі знаходиться в тяжкому стані, вона підключена до апарату штучної вентиляції легень.

Фото: Forpost

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/nebajduzhi-zaporizhci-vijshli-na-akciju-pidtrimki-divchini-jaku-neshhodavno-pidpaliv-molodij-cholovik-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top