Небезпечне тепло: від початку опалювального сезону в Запорізькій області спалахнуло понад 230 пожеж

238 пожеж у житловому секторі, 16 загиблих і стільки ж врятованих. Таку статистику маємо в Запорізькій області з початку опалювального сезону.

У ДСНС області назвали три основні причини виникнення пожеж.

“Перше – це порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації теплогенеруючих агрегатів та установок приходиться 40% від загальної кількості пожеж. Порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні газових та бензинових приладів та димарів – це 30%. І третя причина, навіть більш розповсюджена, це порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі, теплогенеруючих агрегатів та установок. Це також 30%”, – зазначив головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького районного управління ГУ ДСНС області Сергій Мельник.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nebezpechne-teplo-v-zaporizkij-oblasti-z-pochatkom-opaljuvalnogo-sezonu-spalahnulo-ponad-230-pozhezh-zaginulo-16-ljudej/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nebezpechne-teplo-v-zaporizkij-oblasti-z-pochatkom-opaljuvalnogo-sezonu-spalahnulo-ponad-230-pozhezh-zaginulo-16-ljudej

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top