Недоступне оздоровлення: як у Запоріжжі рятуватимуть «Госпіталь для ветеранів війни»

Обласний госпіталь для ветеранів війни з 2001 року розташовується в одному з приміщень колишнього санаторію Великий Луг. Весь цей час комунальний заклад не має майнових прав на цю будівлю. Вона, власне як і весь комплекс колишнього санаторію, належить державі і перебуває на балансі облдержадміністрації. Без договору оренди або документа про право на власність, госпіталь не має можливості отримати ліцензію на продовження медичної практики у повному обсязі, – така вимога Міністерства охорони здоров’я. Нині госпіталь взагалі не працює.

Під час виїзної наради представники обласної ради та облдержадміністрації оглянули спальні та лікувальні корпуси. Всі вони перебувають у занедбаному стані і потребують чималих коштів на відновлення. Один з варіантів розвитку закладу – створити центру реабілітації для дітей з обмеженими можливостями. Реалізувати проект готова Хортицька національна академія.

Та поки вирішується майнове питання й перспективи розвитку майбутнього центру реабілітації, доля обласного госпіталю для ветеранів війни залишається невизначеною. Тож обласна рада наполягає – інтереси пацієнтів пільгових категорій мають бути в пріоритеті.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/nedostupne-ozdorovlennja-jak-u-zaporizhzhi-rjatuvatimut-gospital-dlja-veteraniv-vijni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nedostupne-ozdorovlennja-jak-u-zaporizhzhi-rjatuvatimut-gospital-dlja-veteraniv-vijni

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top