Неофіційний радник Трампа веде переговори про купівлю концерну “Мотор Січі” — ЗМІ

Фото: Google.com

Приватний підрядник з питань безпеки та неофіційний радник президента США Трампа Ерік Прінс веде перевогори щодо купівлі українського концерну “Мотор Січ”.

Про це пише видання»The»Wall Street Journal з посиланням на американських чиновників. Газета нагадує, що США»намагаються перешкодити купівлі “Мотор Січі” групою китайських компаній.

“Адміністрація Трампа звернулася до Еріка Прінса і принаймні до одного іншого потенційного покупця з приватного сектору щодо “Мотор Січі”,заявило джерело.

Співрозмовники видання зазначають, що останніми тижнями Прінс обговорював питання “Мотор Січі” з українськими чиновниками та відвідав головний завод компанії.

Також зазначається, що у вересні тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор і радник Міноборони США по Україні Дональд Уінтер відвідали завод у Запоріжжі. Як пише WSJ»з посиланням на дані Держприкордонслужби України, Прінс з 2014 року щонайменше 9 разів прилітав в Україну.

Повідомляється що під час своєї останньої поїздки в Україну, 24-27 жовтня, Прінс відвідав завод “Мотор Січі”. За словами представника компанії, він був “вражений високим рівнем технологій”.

Джерело: Економічна правда

Источник: https://forpost.media/glavnoe/neoficijnij-radnik-trampa-vede-peregovori-pro-kupivlju-koncernu-motor-sichi-zmi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top